Вічная пам’ять полеглим на полі бою, честь і слава живим героям!

Дата: 22.06.2020 09:09

Сьогодні один із найбільш важких днів в нашій історії – 22 червня День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні. День, який навчив Український народ найбільшому – любити мир. День, який нагадує нам всім про жахи і страхіття війни.

Схилімо сьогодні голови перед мільйонами невинних  жертв, яких забрала Друга Світова війна. Ніхто не забутий! Ніщо не забуте! Так ми говоримо своїм дітям. Ми стали передавати це з покоління в покоління. Ми закріпили цю пам’ятну дату в наших серцях.  Ми пам’ятаємо. Ми сумуємо. Але чи є надія уникнути повторення подібного віроломства і насильства по відношенню до нас і наших дітей? Вона є. Залишивши образи, ми навчилися прощати. Ми вміли прощати завжди. Прощати і не ображатися на людство за те, що воно допустило подібний хід розвитку подій. Ми навчилися любити. Любити тих, хто дорогий нам, хто поруч з нами. Любити життя, а не смерть, ненависть і агресію. Тому ми виграли тоді. Тому перемагаємо зараз. І не дай нам Бог забути про це!

Заступник голови

райдержадміністрації                                                                   Сергій БАКУМЕНКО