Брусилівська районна державна адміністрація
Житомирська область, Брусилівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Навчання водінню автомобіля осіб з інвалідністю

Дата: 22.06.2020 09:59
Кількість переглядів: 74

Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської РДА доводить до відома осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку для забезпечення автомобілем  що  відповідно до пункту 11 Порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.2006 року № 999 (зі змінами)  структурні підрозділи з питань соціального захисту населення організовують для осіб з інвалідністю ( окрім осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва) навчання водінню автомобіля.

Навчання водінню автомобіля осіб з інвалідністю за рахунок коштів державного бюджету проводиться один раз з оплатою виходячи із середньої його вартості у відповідному регіоні, яка не може перевищувати двух з половиною розмірів мінімальної заробітної плати.  З   цією   метою  укладається тристоронній  договір на проведення навчання водінню автомобіля, а структурні  підрозділи  соціального  захисту  населення  передають відділенням Фонду соціального захисту інвалідів заяви інвалідів на навчання та завірені копії таких документів

 

    *  паспорта  особи з інвалідністю;
 
    * ідентифікаційного  номера  особи з інвалідністю;

    * медичної довідки  щодо  придатності  до  керування  транспортним засобом;
     * довідки  до акта огляду МСЕК про встановлення  групи інвалідності;
 
   * пенсійних    посвідчень  або   посвідчень    отримувачів  державної   соціальної  допомоги, що виплачується замість пенсії;
 
    *довідки про реєстрацію місця проживання.
 

Згідно з укладеним договором навчальний  заклад  надає  Фонду  соціального  захисту  інвалідів  відповідні  документи  на  оплату навчання.


Навчальний    заклад   надсилає   відповідному   структурному підрозділу  соціального  захисту  населення   та   відділенню   Фонду     соціального захисту інвалідів  підтвердження   про  видачу  інваліду  документа  про    проходження навчання.


Відповідно департаментом праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА укладено тристоронній договір з Житомирським відділенням Фонду соціального захисту інвалідів та підприємством „Учбово-виробничим центром” на проведення навчання водінню автомобіля осіб з  інвалідністю. Підприємство знаходиться за адресою : м.Житомир, вул. Бориса Тена, 10-а, тел/факс (0412) 47-38-48. 

 

Для отримання більш детальної інформації можна звертатись до управління за адресою смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 9 (каб. № 108) або за телефоном 30800.

 

Т.Павлюк, головний спеціаліст УПСЗН. .


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування