Дата: 22.06.2020 12:37

22 червня в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Дату вибрано не просто: 22 червня війська нацистської Німеччини без оголошення війни перейшли кордон Радянського Союзу і почали захоплювати території.

Заступник голови райдержадміністрації Сергій Бакуменко та голова Брусилівської селищної ради Володимир Габенець поклали квіти до Обеліска Слави в центрі селища та вшанували хвилиною мовчання загиблих у війні.

Голова  районної організації ветеранів війни та праці Микола Гаєвський, члени організації та секретар Ставищенської сільської ради Олександр Корженко  поклали квіти до меморіального комплексу «Рубіж мужності», що знаходиться біля с. Осівці.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!