Шановні державні службовці Брусилівщини! Дорогі ветерани державної служби!

Дата: 22.06.2020 16:12

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби!

Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які працюють на благо жителів Брусилівського району!

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє широкими повноваженнями та несе велику відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Я твердо вірю, що ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на побудову демократичного суспільства, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, стабільний розвиток країни, піднесення її престижу на міжнародній арені.

З особливим теплом згадуємо сумлінну, наполегливу працю людей, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз знаходяться на заслуженому відпочинку. Дякую вам за працю та бажаю міцного здоров’я на довгі роки.

Щиро бажаю всім витримки і сили духу, таких необхідних у нашій роботі. Ніколи не забуваймо про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.

Хай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Заступник голови

райдержадміністрації                                                         Сергій БАКУМЕНКО