Віталій Бунечко: Програма «Велике будівництво» встановила непохитний вектор руху для розвитку об’єктів соціальної інфраструктури

Дата: 22.06.2020 16:33

На Житомирщині продовжується реалізація національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським. Так, навіть в умовах адаптивного карантину триває реконструкція/будівництво важливих соціальних об’єктів: доріг, дитячих садочків, шкіл, стадіонів, приймальних відділень.

Реалізація програми «Велике будівництво» в регіонах – основна тема обговорення під час селекторної наради під головуванням першого заступника керівника Офісу Президента України Сергія Трофімова, яка відбулася сьогодні, 22 червня.

Сергій Трофімов наголосив на важливості постійного та ретельного контролю за виконанням робіт на об’єктах будівництва головами ОДА. Також відзначив, що має бути налагоджена робота з інформування населення про результати та стан готовності об’єктів.

«Програма «Велике будівництво» встановила непохитний вектор руху для розвитку об’єктів соціальної інфраструктури», – зазначає голова ОДА Віталій Бунечко.

За інформацією департаменту регіонального розвитку ОДА, у рамках програми «Велике будівництво» на Житомирщині передбачено реалізацію 107 об’єктів:

• 11 шкіл;

• 6 садочків;