23 червня - День державної служби України.

Дата: 23.06.2020 11:30

23 червня своє професійне свято відзначають державні службовці. День державної служби відзначається в Україні щорічно з 2003 року, згідно з Указом Президента від 4 квітня 2003 року.

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

З нагоди свята керівники району та селища вітали працівників державної служби. Звучали слова вітання від заступника голови райдержадміністрації Сергія Бакуменка, голови районної ради Ніни Рафальської, голови Брусилівської селищної ради Володимира Габенця, голови Ставищенської сільської ради Олександра Замогильного.

Керівники вручали грамоти та нагороди, бажали усім міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я майбутнього України!