УМОВИ ПРИЙМАННЯ ДО САНАТОРНО-КУРОРТНОГО ЗАКЛАДУ „ЗОЛОТА НИВА”

Дата: 24.06.2020 10:12

Адміністрація ТОВ «Золота Нива» наступним повідомляє, що санаторно-курортний заклад санаторій «Золота Нива» розпочинає свою роботу в оздоровчому сезоні 2020 році з 22.06.2020 року. Заклад виконує всі тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19) відповідно Постанови № 392 від 20 травня 2020 року та МОЗ України №25 від 21.05.2020 року та готові прийняти на оздоровлення всі соціальні категорії відпочиваючих .

Надаються наступні послуги: дієтичне харчування на замовлення, проживання в комфортабельних номерах з усіма зручностями на 2-3 особи, лікування з використанням природних та преформованих лікувальних факторів (пелоїди та ропа Шаболатського лиману, Моршинська ропа для питних вод джерела №1 та №6, кліматотерапія, талаеотераіїїя, витягування хребта та кінцівок з підводним масажем та ін.).

В санаторії проведено капітальний ремонт в спальному та лікувальному корпусах, на харчоблоці; укомплектовано новими меблями, новітнім технологічним та медичним обладнанням, Санаторій має ліцензію на медичну практику, першу акредитаційну категорію, власну клініко-діагностичну лабораторію та відповідних досвідчених фахівців.

Адміністрація ТОВ «Золота Нива» наступним повідомляє, що відпочиваючі будуть прийматися до санаторно-курортного закладу з наступним обов'язковим переліком документів^

1. Відповідні 3-х сторонні договори;
  2. Документ, який засвідчує особу;
  3. Посвідчення (УБД, ЧАЕС);
  4. Санаторно-курортна картка;
  5. Відмітка сімейного лікаря у санаторно-курортній картці, або довідка про
    епідеміологічне  оточення, в якій  обов'язково  вказати  наступне:  «  «ПІБ

пацієнта» на момент огляду « »____ 2020 р. не має клінічних ознак гострої

респіраторної інфекції. В контакті з хворими на СОVID-19 за остані 14 днів не перебував.»

Головний спеціаліст УПСЗН Павлюк Т.В. (04162)30800