Безпека дитини у літній період

Дата: 24.06.2020 16:40

24 червня 2020 року службою у справах дітей Брусилівської райдержадміністрації спільно з представниками служби у справах дітей Брусилівської селищної ради, інспектором ювенальної превенції Брусилівського ВП Коростишівського ВПГУНП в Житомирській області, фахівця із соціальної роботи КУ «ЦНСП» Брусилівської селищної ради було проведено міжвідомчу робочу нараду з питань проведення спільних профілактичних рейдів на території Брусилівського району.

Рейди проводитимуться під час літніх канікул з метою збереження життя і здоров’я дітей, попередження їх травмування та нещасних випадків, безпечного поводження в побуті, дотримання правил поведінки на воді та пожежної безпеки.