Шановні Брусилівчани!

Дата: 26.06.2020 13:51

28 червня 1996 року була прийнята сучасна Конституція України.

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Вона була створена зважаючи на багатовікову історію українського державотворення. Адже за роки свого існування, навіть під гнітом та в притисненні, наш народ завжди прагнув самовизначення та відстоював власні права і свободи. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.

Дорогі друзі!

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

Заступник голови

райдержадміністрації Сергій БАКУМЕНКО