Дорогі друзі! Щиро вітаю Вас зі святом – Днем молоді!

Дата: 26.06.2020 14:29

Дорогі друзі!

Щиро вітаю Вас зі святом – Днем молоді!

Дорогі юнаки та дівчата! Ви заслуговуєте на те, аби Вами пишалися. Ви сміливі, розумні, амбітні, сильні, творчі та запальні, вмієте чесно та впевнено відстоювати свої права.

Ми високо цінуємо Ваше прагнення наполегливо крокувати до своїх вершин, бути успішними, та відповідальними за власну долю та долю  своєї країни.

Шануємо Ваші патріотичні якості, громадську позицію, готовність примножувати духовні та культурні надбання та бути в авангарді в найвідповідальніші моменти національної історії.

В цей прекрасний літній день бажаю Вам наснаги, гарної перспективи, світлої долі, фізичної та духовної сили, щастя та здійснення всіх Ваших мрій та планів. Зі свого боку запевняємо, що органи влади докладатимуть усіх зусиль, аби молоде покоління було впевнене в завтрашньому дні.

Вірте в свої сили! Творіть! Знайте: молодість – не вік, а стан душі. Залишайтесь завжди молодими!

Заступник голови райдержадміністрації                Сергій БАКУМЕНКО