#МандруйЖитомирщиною: жіночий монастир Афонської ікони Божої Матері – перлина урочища Кип’яче. ВІДЕО

Дата: 01.07.2020 14:38

Житомирщина багата на дивовижні місця, які слід побачити на власні очі. Одне із них – жіночий монастир Афонської ікони Божої Матері в урочищі Кип’яче

Урочище “Кипяче” розташоване на правому березі річки Ірша, в чотирьох кілометрах від селища Чоповичі  Малинського району Житомирської області

Сьогодні монастир на честь Афонської ікони Божої Матері – повноцінна обитель, де проживає понад 60 насельниць. Монастир має близько 4 га землі та господарство.

На території діє строгий Афонський устав, монахині не відвідують свої колишні домівки, в монастирі принципово немає штучного світла, читається неусипний Псалтир.

У жіночому монастирі Афонської ікони Божої Матері знаходиться чудотворний образ кровоточивого Спаса. Це образ Спасителя, на лику якого незбагненним чином проступили краплі червоної рідини. Хімічна та медична експертизи довели, що це є людська кров. Зараз лик Христа повністю закривавлений.

Хочете дізнатися більше – дивіться у ВІДЕО та відправляйтеся у подорож!

Нагадаємо, що Житомирщина долучилася до проєкту #МандруйУкраїною.

Про “рай для Instagram” у селі Старий Солотвин Бердичівського району читайте ТУТ

#МандруйЖитомирщиною

#ЖитомирщинаВражає