#МандруйЖитомирщиною: Старий Солотвин – рай для Instagram

Дата: 01.07.2020 14:50

Запрошуємо всіх бажаючих у супермандрівку Житомирщиною. Цього разу – до села Старий Солотвин, що у Бердичівському районі. Саме там знаходиться всім відомий з різних фото будиночок на воді. Це будиночок рибака на острові кохання.

Пейзажна хатинка посеред річки – справжній рай для любителів ділитися своїми світлинами в Instagram.

Де? Житомирська область, Бердичівський район, с. Старий Солотвин.

Цей острівець створений штучно для будівництва невеликого будиночка, який слугував укриттям для рибалок та мисливців від дощу та для відпочинку. Мальовничій хатинці вже півстоліття. Місток, який з’єднує острів кохання з берегом з’явився дещо пізніше. Раніше до будиночка рибака можна було дістатися лише на човні, адже він розташований посеред річки Коднянка.

Особливої краси невеличкому острову з будиночком надають дерева та кущі, що ростуть поряд. Це місце дуже романтичне та красиве. Молодята та закохані пари часто обирають цю локацію для своїх пам’ятних фотосесій.  А світлини тут виходять просто неймовірні!