Створення національного молодіжного онлайн-порталу muv.in.ua.

Дата: 01.07.2020 14:54

Міністерство молоді та спорту України спільно з державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» ініціюють створення національного молодіжного онлайн-порталу muv.in.ua.

Зазначений вебресурс зокрема міститиме доступ до онлайн-інтегратора «Можливості для молоді в Україні», що передбачає накопичення та відтворення актуальної інформації по регіонам за п’ятьма напрямами: молодіжна інфраструктура; молодіжна участь; проєкти та програми для молоді; дозвілля; послуги для молоді.

Водночас передбачається нанесення усіх типів можливостей на Google Maps та їхня інтеграція з онлайн-порталом.

Посилання на Google Forms: https://cutt.ly/GueMRvt . Контактна особа для отримання додаткової інформації щодо заповнення реєстраційної анкети: Андрій Атрощенко, заступник директора державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр», тел.: +38 (093) 63 53 234,

e-mail: andrii.atroshchenko@gmail.com .