Аналітична довідка за результатами організації роботи з доступу до публічної інформації за І півріччя 2020 року

Дата: 02.07.2020 11:06

З метою забезпечення безумовного виконання органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу  Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» в районі проводиться відповідна робота щодо реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Протягом І півріччя 2020 року до Брусилівської районної державної адміністрації надійшло 16 запитів  на отримання публічної інформації, що на 7 запитів більше ніж за аналогічний період 2019 року, порушено 16 питань.

Більшість запитів надіслано електронною поштою. Від фізичних осіб надійшло 7 запитів, 3 - від юридичної особи, 2 – від ФОП, 4 – від громадських організацій.

Запитувачі інформації зверталися до райдержадміністрації з проханням надати інформацію про:

- виконання заходів у сфері протидії торгівлі людьми;

- діяльність громадських рад;

- сільськогосподарських виробників району;

- програми, якими передбачені пільги для багатодітних родин;

- надання копій посадових інструкцій державних службовців;

- надання документів про діяльність громадської ради при райдержадміністрації;

- порядок формування фондів оплати праці держслужбовців;

- виплату заробітних плат держслужбовцям;

- свята на території району;

- селищні ради, які діють на території району;

- заборону продажу кавових напоїв.

Відповіді на запити надані своєчасно, відповідно до вимог чинного законодавства.