Брусилівська районна державна адміністрація
Житомирська область, Брусилівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Виплата компенсації за самостійно придбані вироби особам з інвалідністю

Дата: 06.07.2020 09:25
Кількість переглядів: 67

Звертаємо увагу, що Порядком забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та  інших  окремих  категорій населення і виплати грошової компенсації  вартості за самостійно  придбані  технічні  та  інші  засоби  реабілітації  в останній редакції вперше реалізовано можливість виплати особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю та іншим особам за їх бажанням грошової компенсації вартості за самостійно придбані ТЗР(технічні  засоби  реабілітації), зазначена норма була відсутня в попередній редакції акта. 


Відповідно до п. 53 Порядку виплата компенсації здійснюється на підставі фіскального чека, який підтверджує придбання виробу у підприємства, що відповідає кваліфікаційним вимогам, а за спеціальні засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформацією тільки на підставі фіскального чека.


З огляду на зазначене, виплата грошової компенсації за кошти державного бюджету може здійснюватись ОСЗН тільки за ті ТЗР, які були самостійно придбані особами з інвалідністю або їх законними представниками з моменту вступу в дію постанови Кабінету Міністрів України 238 від 14.03.2018, якою затверджено Порядок в новій редакції, а саме з моменту опублікування в офіційному виданні „Урядовий кур'єр” від 07.04.2018 № 68, підтвердженням чого є дата в фіскальному чеку.


Для отримання більш детальної інформації можна звертатись до управління за адресою смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 9 (каб. № 108) або за телефоном 30800.

 


Т.Павлюк, головний спеціаліст відділу соціально-трудових відносин .
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування