Про роботу із зверненнями громадян за І півріччя 2020 року

Дата: 07.07.2020 11:13

Протягом І півріччя 2020 року до районної державної адміністрації надійшло 157 звернень громадян, що на 29 звернень менше в порівнянні з відповідним періодом 2019 року, 3 звернення громадян направлено за належністю.

З них - 101 звернення поступило поштою, 30 - під час особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації, в тому числі 7 звернень розглянуто під час виїзних прийомів та 6 звернень надійшло на «гарячу телефонну лінію» райдержадміністрації.

За звітний період надійшло 14 звернень від учасників бойових дій, 9 - від осіб з інвалідністю, 3 – від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи, 10 - через центральні органи влади, 36 – через «Урядову гарячу лінію» та 10 колективних звернень.

Враховуючи колективні звернення, всього до адміністрації звернулося 205 громадян.

Найбільш чисельною групою питань, які порушували громадяни у своїх зверненнях, є питання соціального захисту населення – 71 (44,3%).

На другому місці – питання  аграрної політики і земельних відносин 17  (10,6 %)

На третьому місці за кількістю звернень комунального господарства та охорони здоров’я, яких надійшло по 16 (10,0%).

За відповідний період було взято до уваги та поставлено на контроль 157  звернень. З них – 35 (22,2%) вирішено позитивно, по  105 (66,8%)  заявникам дано роз’яснення в межах чинного законодавства.

На контролі залишилося  11 звернень громадян.

До структурних підрозділів райдержадміністрації надійшло 753 звернення громадян. Найбільше звернень надійшло до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації – 695.

На адресу Брусилівської районної, Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад надійшло і було опрацьовано 345 звернень, що на 269 звернень менше ніж у 2019 році.

Найбільше звернень громадян розглянуто виконкомом Ставищенської сільської ради – 211.

Найчастіше у своїх зверненнях до виконкомів Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад громадяни зверталися по питаннях соціального захисту – 267 (77,4%), аграрної політики та земельних відносин – 87 (25,2%), комунального господарства – 32 (9,3%).

Робота із зверненнями громадян в райдержадміністрації, її структурних підрозділах, виконкомах Брусилівської селищної, Ставищенської сільської рад систематично аналізується, щоквартально підсумовується та не менше ніж двічі на рік розглядається на колегії райдержадміністрації.

Так, на колегії райдержадміністрації 30 січня 2020 року розглядалось питання про стан роботи із зверненнями громадян за 2019 рік.  На виконання рішення колегії прийнято відповідне розпорядження голови райдержадміністрації від 07.02.2020 № 29.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 07.02.2020 № 29  затверджено графік перевірок додержання законодавства про звернення громадян у виконкомах Брусилівської селищної, Ставищенської сільської рад та структурних підрозділах райдержадміністрації на 2020 рік. У зв’язку з продовженням карантину перевірки не проводились.