Вебінар на тему: «Алгоритм діяльності мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі»

Дата: 09.07.2020 11:45

З метою підвищення рівня обізнаності фахівців структурних підрозділів, відповідальних за здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, у тому числі фахівців, що забезпечують роботу діючих мобільних бригад соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або  насильства за ознакою статі, Мінсоцполітикиспільно з Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоровя » 08 липня 2020  було проведено спільний вебінар на тему: «Алгоритм діяльності мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та  насильства за ознакою статі».

Від управління праці та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації в онлайн вебінарі взяли участь начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Андрій Майструк та заступник начальника управління Наталія Кондратенко, начальник відділу Олена Торбенко.

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги - спеціалізована служба підтримки осіб, які постраждали від домашнього  домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Метою діяльності мобільної бригади є надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб.

В районі при відділенні соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради діє мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Не залишитися  під час карантину на одинці з проявами домашнього насильства та отримати соціально-психологічну допомогу можна  за стаціонарним номером  телефону:  04162 30345