Сила добра в ЄДНОСТІ!

Дата: 09.07.2020 14:15

8 липня 2020 року спільними зусиллями Брусилівської райдержадміністрації, Брусилівської селищної ради, громадської організації «Молодіжний рух «Будь Вільний» за сприяння Альянсу «Україна без сиріт» та релігійної громади «Світло Євангелії» було відвідано 10 сімей району, в які повернулися діти з інтернатних закладів.

Відвідування сімей здійснювалося з метою визначення потреб кожної дитини та сім’ї, задоволення яких дасть змогу дітям не повернутися у інтернатні заклади, а залишитися з надорожчими у світі людьми – рідними батьками.

Підтримка родин, організація допомоги у подоланні сім’єю складних життєвих обставин потребує чималих ресурсів. Тому, тільки об’єднавши зусилля органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та неурядових організацій можна ефективно допомогти родинам і врешті решт вирішити проблему сирітства в Україні.