Зустріч щодо створення спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього  насильства та/або насильства за ознакою статі.

Дата: 13.07.2020 08:11

9 липня була проведена зустріч з заступником голови Брусилівської райдержадміністрації щодо створення спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього  насильства та/або насильства за ознакою статі.

В  засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Бакуменко С.О., заступник Брусилівського селищного голови Шкуратівський В.В., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Майструк А.Г. та заступник начальника управління Кондратенко Н.М.

В Брусилівському районі при відділенні соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг»  Брусилівської селищної ради функціонує  мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Також на зустрічі обговорено питання можливості створення притулку для осіб,  які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі на території району.

Інформує управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації