16 липня відбулась селекторна нарада голови облдержадміністрації з головами районних державних адміністрацій, міськими головами та головами ОТГ.

Дата: 17.07.2020 11:03

На нараді розглядались питання:

1. Про стан розвитку агропромислового комплексу та заходи щодо забезпечення організованого проведення жнив 2020.

2. Питання співфінансування об’єктів реконструкції, капітального та поточного ремонтів доріг загального користування місцевого значення. Виготовлення проектно-кошторисної документації для об’єктів ДФРР.

3. Підготовка до опалювального сезону. Перегляд тарифів на теплову енергію.

4. Про розбудову мережі дитячих будинків сімейного типу, прийомних та патронатних сімей та придбання будинків для дитячих будинків сімейного типу за кошти державної субвенції.

5. Про рівень заробітної плати та забезпеченість фондом оплати праці працівників управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій у 2020 році.

6. Про забезпечення надання соціальних послуг відповідно до Державних стандартів надання соціальних послуг сім'ям з дітьми, в тому числі виявлення сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, здійснення оцінки потреб та соціального супроводження прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу.

7. Про забезпечення відкриття додаткових груп у існуючих закладах дошкільної освіти та відкриття нових ЗДО.

8. Про реалізацію пілотного проекту «Якісне харчування-щаслива дитина - сильна нація».

9. Про використання освітньої субвенції.

10. Про рівень заробітної плати та забезпеченість фондом оплати праці працівників управлінь освіти і науки райдержадміністрацій у 2020 році.

11. Розробка проєктно-кошторисної документації для участі у конкурсах по наданню субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам для будівництва/реконструкції 25м, 50м басейнів та палаців спорту та інтенсифікація роботи щодо розвитку спортивної інфраструктури.

12. Активізація роботи у напрямі розвитку туризму на місцевих рівнях (визначення відповідальних осіб та створення підрозділів з питань туризму, розробка регіональних цільових програм та туристичних маршрутів з урахуванням місцевих туристичних магнітів).

В нараді взяли участь керівники району та селища, служба у справах дітей райдержадміністрації, відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відділ освіти, культури, охорони здоров’я, сімї, молоді та спорту райдержадміністрації.