Брусилівський районний відділ державної реєстрації актів   цивільного стану: цікаве у 1 півріччі 2020 року

Дата: 17.07.2020 15:17

Державна реєстрація народження

За 1 півріччя 2020 року   по району зареєстровано 46 народжень дітей, хлопчиків – 26, дівчаток – 20.  По Брусилові зареєстровано  41 народження, по  Ставищах – 5.

Із 46 зареєстрованих народжень  - 34 діток  народились від батьків, які між собою перебувають у шлюбі,  6 дітей  визнано батьком, але батьки не перебувають між собою у шлюбі,  6 дітей  народжені одинокими матерями.

Найпопулярніші  імена, якими  називали дітей протягом 1 півріччя 2020 року  це Уляна, Єва, Соломія, Вероніка ;   серед хлопчиків –  Владислав, Михайло, Юрій.

Дивні, нетрадиційні, рідковживані  імена : серед хлопчиків -  Кірілл,  Нікіта, Лев, Орест, Домінік, Емануель, Данііл ; серед дівчаток -  Емілія.

Народжуваність по Брусилівській селищній раді в розрізі сіл виглядає таким чином : селище  Брусилів – 11,  села : Водотиї – 3, Вільшка -1, Долинівка -3,Лазарівка – 2,Осівці – , Містечко- 1, Морозівка - 4 ,Скочище – 1, Соболівка -1 Соловіївка - 1, Карабачин -, Хомутець – 5 , Пилипонка -1, Покришів – 1,  Привороття- 1, Дивин – 1, Нові Озеряни –1 , Осівці - 1.

По Ставищенській сільській раді:   Ставище – 4, Високе – 1.

Хочу нагадати, що батьки зобов’язані зареєструвати народження дитини у місячний термін. Порушення цього терміну тягне за собою накладення штрафу від 17 до 51 гривні.

Державна реєстрація шлюбу

Протягом  1 півріччя 2020 року у районі  зареєстровано 21 шлюб.

Найпоширеніший вік у якому громадяни вступали у шлюб протягом  першого півріччя  2020 року  серед жінок -  30 - 35 років, серед чоловіків -  33 – 38 років.

Наймолодша по району   наречена у 1 півріччі  2020 року  – 17 років,  найстарша  - 53 років.  Наймолодший наречений –18 років, найстарший наречений –  60 років. Суттєва вікова різниця між нареченими: нареченому – 60 років, наречений – 48 років.

Державна реєстрація розірвання  шлюбу

Протягом 1 півріччя 2020 року у відділі  державної реєстрації актів цивільного стану зареєстровано 4 акти про розірвання шлюбу, що на 6 актів менше ніж у минулому році  і усі 4 зареєстровані на підставі спільної заяви чоловіка і дружини, які звернулися до відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Державне реєстрація зміни імені

Протягом 1 півріччя 2020 до відділу не зверталися громадяни з питань зміни імені (прізвища, власного імені, по батькові) .

Державна реєстрація смерті

Протягом  1 півріччя 2020 року в районі зареєстровано 172 акти про смерть, що на 5 менше ніж  за цей період у минулому році. З них по відділу – 157 смертей,  по  Ставищенській сільській раді – 15. Порівнюючи з 2020 роком по відділу, тобто по селах громади,  державна реєстрація смерті не змінилась, а по Ставищенській сільській раді зменшилась  на 5 осіб.

Серед померлих по району  -  жінок – 86, чоловіків – 86. По селах громади померло: жінок - 79, чоловіків – 78, по Ставищах: жінок – 7, чоловіків- 8.

Середній вік життя протягом  1 півріччя 2020 року  по  району : серед чоловіків -  приблизно 68 років,  серед жінок   – приблизно  74  роки.

Хочу наголосити, що смерть реєструється у 3 – денний термін.

Звернутися до органу державної реєстрації актів цивільного стану  для державної реєстрації смерті  може будь-яка особа, пред’явивши лікарське свідоцтво про смерть, паспорт померлого та свій паспорт.

Начальник відділу державної

реєстрації актів цивільного стану                      Галина СМИКОВСЬКА