Дитина повинна жити у сім’ї!

Дата: 20.07.2020 13:13

16 липня 2020 року у форматі zoom-конференції відбулася презентація результатів моніторингу мережі закладів інституційного догляду та виховання дітей з прямою трансляцією на сторінках Фейсбук.

Участь у онлайн - конференції взяли Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, Міністр соціальної політики Марина Лазебна, в.о.Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет, Заступниця Міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак, директор Агрітім Канада Консалтинг Лтд в Україні, керівник проекту SURGe Танія Санфорд Аммар, представники фонду Lumos.

Основною метою реалізації Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2016 роки є не закриття інтернатних закладів, а запровадження ефективної системи захисту прав дитини, вчасної підтримки сім’ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах. «Всі разом ми повинні зробити все можливе, аби діти виховувалися у сім’ї!» - зазначив Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.