Заклади психологічної реабілітації

Дата: 21.07.2020 09:30

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 №497 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях»:

включено до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях у 2020 році наступні установи:

• Комунальна установа «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради;
  • ДП «Південь-Курорт-Сервіс» «Оризонт» Одеська область;
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Санаторій «Борисфен», Миколаївська область;

ТОВ «Примор’я» санаторій ім. С.Лазо Одеська область.