Вчителів історії запрошують на освітні проєкти Меморіального центру “Бабин Яр”

Дата: 21.07.2020 14:31

Меморіальний центр “Бабин Яр” шукає 20 вчителів історії, які хочуть долучитися до проєктів “Червона точка пам’яті” і “Цифровий музей”.

Освітні ініціативи центру націлені на створення альянсів між учителями, музеями та істориками. Це має дозволити учням вивчати історію за допомогою реальних та практичних проєктів. У центрі переконані, що центральними в таких альянсах є вчителі.

“Ми створюємо фокус-групу та запрошуємо вас, вчителі історії, взяти участь у обговоренні, яке дозволить нам дізнатись про тонкощі шкільного життя, організації навчального процесу та дозволить випрацювати механізм підтримки та роботи з альянсами.

Меморіальний центр буде надавати організаційну та матеріально-технічну підтримку вчителям. Ми цінуємо вашу працю та готові допомагати в реалізації цілей проєктів. “Пакети підтримки” будуть сформовані та представлені всім зацікавленим учителям до початку навчального року” пояснюють у центрі.

Завданнями вчителів-очільників будуть:

• ознайомлювати учнів з освітніми проєктами, їхніми цілями;
  • заохочувати та залучати учнів до проєктно-дослідницького вивчення теми Другої світової війни та Голокосту;
  • проводити практичні уроки в місцевих музеях та організація учнів у групи для виконання конкретних завдань, таких як збір та оцифровка фотографій, творів мистецтва та документів.

Окрім того, педагоги зможуть пройти підвищення кваліфікації, оцінювати учнів за їхніми портфоліо, брати участь у вебінарах і допомагати в розробці навчальних та методичних матеріалів.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за посиланням: info@babynyar.org або у координатора освітніх проєктів Анни МАЗАРЧУК: a.mazarchuk@babynyar.org