Про роботу поштових відділень на території району.

Дата: 23.07.2020 09:14

У зв’язку з численною кількістю звернень громадян до керівників райдержадміністрації та Брусилівської селищної ради щодо діяльності поштових відділень АТ «Укрпошта»на території району, 22 липня відбулась зустріч із заступником директора житомирської дирекції АТ «Укрпошта» Ганною Ярошинською.

Ганна Ярошинська поспілкувалась із заступником голови райдержадміністрації Сергієм Бакуменко, головою Брусилівської селищної ради Володимиром Габенцем, головою районної ради Ніною Рафальською, в.о. старост сіл населених пунктів району, начальниками структурних підрозділів селищної ради. Запитань до заступника керівника було вдосталь.

Говорили про можливість відновлення поштових відділень району, послуги, які надають листоноші, відкриття пересувних поштових відділень. Пані Ганна повідомила, що «Укрпошта» готова до діалогу та буде проводити детальне вивчення діяльності відділень пошти в районі та роботи листонош.