Відбулося засідання «круглого столу» з питання якісної підготовки проведення урочистостей з нагоди 30-річчя створення Брусилівського району, Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Дата: 23.07.2020 10:33

22 липня 2020 року, в районній державній адміністрації, відбулося засідання «круглого столу» з питання якісної підготовки проведення урочистостей з нагоди 30-річчя створення Брусилівського району, Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, які відбудуться 21 та 22 серпня 2020 року в смт. Брусилів.

В засіданні прийняли участь заступник голови райдержадміністрації Сергій Бакуменко, голова районної ради Ніна Рафальська, заступник начальника Брусилівського відділення поліції Коростишівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області Сергій Сільчук, начальники відділів та спеціалісти районної державної адміністрації, голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль» Галина Андреєва та спеціаліст відділу культури, туризму та засобів масової інформації Брусилівської селищної ради Людмила Кіщенко.

На порядку денному стояло питання забезпечення виконання плану заходів щодо організації та проведення урочистостей з нагоди 30-річчя утворення Брусилівського району, затвердженого головою Брусилівської райдержадміністрації та головою Брусилівської районної ради 25.03.2020 року № 8/66, визначення дати та місця проведення Дня Державного Прапора України, Дня Незалежності України та Дня Брусилова та забезпечення вимог проведення відповідних заходів  в умовах карантину.

Доповідачем щодо забезпечення виконання плану заходів, виступив головний спеціаліст відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї молоді та спорту райдержадміністрації Валентин Коваль. Також обговорювалося питання забезпечення благоустрою та громадського порядку під час проведення урочистостей.

Відповідно до рішення учасників «круглого столу» урочистості з нагоди Дня Держаного Прапора України відбудуться 21 серпня 2020 року, початок о 10.00.

Урочистості з нагоди 30-річчя створення Брусилівського району, Дня Незалежності України та Дня Брусилова розпочнуться 22 серпня 2020 року, початок об 11.00.