Відбулась Комісія з питань захисту прав дитини

Дата: 23.07.2020 11:32

22 липня 2020 року  відбулась Комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації на якій розглядалося питання про доцільність і строки влаштування малолітньої дитини із с.Ставище Брусилівського району Житомирської області на цілодобове перебування до закладу, який здійснює інституційний догляд і виховання дітей.

Відповідно до Порядку зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 586, рішення про доцільність влаштування дитини до закладу на цілодобове перебування у випадку, якщо вичерпані всі можливості забезпечення її догляду і виховання в сім’ї або умовах, наближених до сімейних, з урахуванням найкращих інтересів дитини.

Заслухавши інформацію членів комісії, було прийнято рішення рекомендувати органу опіки та піклування для прийняття рішення про влаштування дитини до закладу інституційного догляду.