Г Р А Ф І К участі керівництва департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації у прямій телефонній лінії («гаряча лінія») на серпень 2020 року

Дата: 28.07.2020 15:03

10 серпня – Дяченко Анатолій Петрович, заступник начальника управління соціального захисту населення – начальник відділу соціального обслуговування населення та стаціонарних установ департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, за телефоном 47-47-61.

12 серпня – Василевська Людмила Василівна, начальник відділу державних соціальних допомог департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, за телефоном 47-47-84.

19 серпня - Прокопець Юрій Васильович, директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, за телефоном 47-47-55.

«Гаряча лінія» проводиться – з 10.00 до 11.30 год.