ЗМІНА ПРОЦЕДУРИ ВИЗНАЧЕННЯ ОРГАНОМ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ВИБОРЧОЇ АДРЕСИ ВИБОРЦЯ

Дата: 30.07.2020 09:25

Центральна виборча комісія 24 липня на своєму черговому засіданні у зв?язку із  набранням чинності Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення виборчого законодавства”, яким внесено зміни, зокрема, до Закону України “Про Державний реєстр виборців”, Комісія внесла зміни до деяких своїх постанов, а саме:

– від 18 травня 2020 року № 88 “Про Порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України “Про Державний реєстр виборців”;

– від 2 червня 2020 року № 96 “Про форми заяв та повідомлення про включення виборця до Державного реєстру виборців, заяв про внесення змін до персональних даних виборця у Державному реєстрі виборців”;

– від 11 червня 2020 року № 103 “Про Порядок визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання”.

У вказаних актах Комісії, зокрема, виключено вимогу щодо документального підтвердження фактичного місця проживання виборця. У відповідній заяві необхідно лише вказати адресу житла, за якою виборець фактично проживає та яку просить визначити його новою виборчою адресою.

З використанням матеріалів повідомлення

відділу взаємодії із засобами масової  інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

від 24 липня 2020 року