30 липня відбулось чергове засідання районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 31.07.2020 13:44

На порядку денному розглядались питання:

1. Про продовження на території Брусилівського району карантину та вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою  запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS - CoV-2.

2. Про запобігання пожежам в літній пожежонебезпечний період (в природних екосистемах та при збиранні врожаю 2020 року).

За результатами обговорення члени комісії вирішили:

- продовжити карантин до 31 серпня 2020 року на всій території Брусилівського району;

- посилити постійний контроль за роботою ринків, закладів громадського харчування, магазинів та дитячих дошкільних навчальних закладів щодо дотримання карантинних заходів;

- провести перевірки закладів освіти та культури району на предмет дотримання карантинних заходів з метою надання дозволів на відновлення роботи з початку навчального року;

- забезпечувати контроль за дотриманням карантинних заходів під час перевезень громадян міським, приміським та міжміським транспортом. Систематично здійснювати перевірки дотримання контактними особами режиму самоізоляції.

Протокол чергового засідання районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій можна переглянути на офіційному вебсайті райдержадміністрації.