В рамках обласного свята «Брусвяна-Україна» обласна рада організовує конкурс юних журналістів

Дата: 31.07.2020 15:13

В рамках обласного фестивалю  «Брусвяна-Україна», проведення якого заплановано на 28 серпня, відбудеться конкурс юних журналістів «Ягоди рідного краю».

Організаторами конкурсу є  Житомирська обласна рада, Брусилівська районна рада та Брусилівська селищна рада.

Метою  конкурсу є:

• виявлення і підтримка талановитих особистостей, реалізація та розвиток їх творчого потенціалу;
  • обмін творчим досвідом, розвиток і укріплення творчих зв’язків;
  • популяризація вирощування ягідної продукції на Житомирщині;
  • виховання патріотизму, любові до рідного краю.

Подача заявок та конкурсних робіт здійснюється з 01.08.2020р. до 15.08.2020 р. Журі переглядає і оцінює роботи до 28.08.2020р. Саме 28 серпня буде визначено переможців та відбудеться урочиста церемонія нагородження.

Матеріали можуть висвітлювати ягідне багатство різних куточків Житомирщини, розповідати про професійних ягідників та ягідників-любителів, цікаві історії, пов’язані з ягідництвом, тощо.

Роботи на конкурс можуть представляти різні жанри журналістики:  інтерв’ю, репортаж,  стаття, бесіда, замальовка, фейлетон, тощо.

Додатково у день зібрання учасників та підбиття підсумків конкурсу  учасники повинні будуть виконати бліц-завдання на задану тему, яке також оцінюватиметься журі.

Вікові групи конкурсантів:

- середня вікова група – 12-14 років,

- старша вікова група – 15-18 років.

Всі твори мають обсяг не більше 2 аркушів формату А-4. Шрифт  -14.

Учасники подають заявки (бланк додається)  на електронну пошту kulturabsr@gmail.com. Разом із заявкою надсилаються творчі роботи окремим файлом.

Положення конкурсу