Відбулося засідання районної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству

Дата: 03.08.2020 13:40

У 2013 році Генеральна Асамблея ООН організувала зустріч на високому рівні для оцінки результатів втілення Глобального плану дій по боротьбі з торгівлею людьми від 30 липня 2010 року і затвердила резолюцію № A / RES / 68/192 від 18 грудня 2013 року. Резолюція закріпила дату проведення свята (30 липня), представила головні його цілі, описала важливість і механізми боротьби з згубним явищем.

Головною метою, переслідуваної таким рішенням, було підвищення обізнаності суспільства про торгівлю людьми. Незважаючи на те, що епоха держав, заснованих на рабовласницькому устрою, давно залишилася в минулому антилюдяні і злочинні дії сьогодні відбуваються абсолютно у всіх куточках світу. Тіньова злочинна сфера в багатьох державах прийняла масовий характер. Жертвами работоргівлі стають незахищені категорії людей. Відзначення світовою спільнотою цього свята допомагає об'єднати зусилля країн всього світу щодо виявлення і боротьби зі злочинною діяльністю в цьому напрямку.

З цієї нагоди  30 липня 2020 року  у районній державній адміністрації   проведено  засідання районної  координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству.

У засіданні взяли участь, головний лікар КНП «Центр первинної  медико-санітарної допомоги» Брусилівської селищної ради Олена Михайленко,  начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Світлана Несенюк, начальник відділу «Брусилівське бюро правової    допомоги» Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Юрій  Ободзинській,  інші члени координаційної ради та представники місцевої влади.

Відкрив засідання заступник голови районної державної адміністрації,  голова координаційної ради Сергій Бакуменко.  На порядку денному розглядалися основні напрями реалізації державної політики, спрямованої на  протидію торгівлі людьми у Брисилівському районі в період пандемії коронавірусу.

Наголошено суб’єктам взаємодії, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії торгівлі людьми проводити ефективну політику з протидії торгівлі людьми, яка досягається за допомогою таких превентивних засобів як: дослідження, інформування, кампанії з підвищення обізнаності й освітнії кампаній, соціальних і економічних ініціатив та навчальних програм для осіб, уразливих до торгівлі людьми, та для професіоналів, які мають стосунок до проблеми торгівлі людьми; заходів для забезпечення легальної міграції, зокрема шляхом поширення точної інформації стосовно умов законного в’їзду на територію країни та пребування на ній; заходів для зменшення вразливості дітей до торгівлі ними, шляхом створення для них захисного середовища.

Управління праці та соціального захисту населення