Відбулася онлайн – нарада керівників органів управління освітою.

Дата: 07.08.2020 10:27

04 серпня 2020 року управлінням освіти і науки Житомирської області проведено онлайн-нараду з керівниками територіальних органів управління освітою.

Нарада проходила під головуванням в.о. начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ольги Липовецької за участю начальника управління державної служби якості освіти в Житомирській області Олексія Редько, начальника управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександра Шпити,  ректора Комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

Головним питанням порядку денного було організація навчального процесу 2020/2021 навчального року в умовах карантинних обмежень.

Навчальний процес в закладах освіти має бути організований у відповідності до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 року № 42 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби у закладах освіти».

Не менш важливим питанням порядку денного було питання організації безпечного та якісного харчування в закладах освіти.

Житомирська область стала пілотним регіоном в Україні у новому проєкті «Якісне харчування – щаслива дитина – здорова нація». У 16 закладах середньої освіти Житомирщини будуть створені сучасні їдальні з новою кухонною технікою, новим меню та оновленими залами для харчування школярів.