Брусилівська районна державна адміністрація
Житомирська область, Брусилівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Оглянули будівництво Сімейного центру

Дата: 07.08.2020 17:44
Кількість переглядів: 299

В.о. голови райдержадміністрації Сергій Бакуменко з пастором церкви "Світло Євангелії" Сергієм Тарасюком оглянули будівництво сімейного центру "Світанок" в смт. Брусилів, відкриття якого планується незабаром. 


Основною метою діяльності Денного центру є допомога дітям, що виховуються у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах та ситуаціях вразливості.  


Передумовою відкриття даного центру є багаторічна праця євангельських церков району з дітьми та їх сім’ями. Денний центр – це перехід на більш якісний, професійний рівень роботи, адже тут, починаючи із задоволення базових потреб, діти отримуватимуть інші необхідні для них послуги: підготовка шкільних домашніх завдань, розвиток творчих здібностей, консультації відповідних спеціалістів. 


Робота також проводитиметься і з батьками, вона буде спрямована на формування спроможності батьків на безпечному рівні дбати про своїх дітей. 


Денний центр діятиме 4 дні на тиждень, з понеділка по четвер, та розрахований обслуговувати 50 дітей за день.


ДЦ «Світанок» функціонуватиме за співпраці з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Сім’я 3.0», яка діє за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби.

Також в даному центрі планується відкриття благодійної столової.
Для 40-50 дітей, які проживають в багатодітних та сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах, з понеділка по п’ятницю будуть отримувати безкоштовне повноцінне харчування.


Також буде надана допомога у виконані домашнього завдання, організоване дозвілля та допомога у підготовці до самостійного життя.


Третій напрямок - відкриття «ШКОЛИ ЖИТТЯ», метою якої є надати можливість кожній дитині, підлітку з багатодітної, малозабезпеченої або неблагополучної сім’ї повірити в себе, відчути свою значимість, підготуватися до дорослого життя і отримати певні навички, щоб бути затребуваним на сучасному ринку праці, а саме найголовніше показати їм правильний шлях, який веде до прекрасного життя.  


В проекті «Школа Життя» планується9 гуртків: урок самостійності; урок добра; урок англійської мови; кулінарії; шиття; рукоділля; роботехніки; роял Рейнджерс; майстер(Господар).


Денний центр будується за сприяння Тарасюка Сергія Романович та багатьох благодійників. 

Сергій Романович розповів, що за час праці на сімейному центрі організація зверталась до керівників районних підриємств щодо надання матеріальної допомоги. Втім, всі відмовляли. Лише Габенець В.В. надав благодійну допомогу - подарував котла.

Регулярну допомогу надають Євангельські церкви нашого району, а також церкви та благодійники з м.Київ.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування