Добрі справи для зміцнення сім’ї

Дата: 18.08.2020 17:33

10 серпня в селі Хомутець відбулося довгоочікуване відкриття дитячого майданчику на «Молодіжному полі». Завдячуючи спільним зусиллям батьків, дітей, молоді, церкви «Світло Євангелії», сприяння в.о. старости Задніпрянець С.М., керівництва Брусилівської райдержадміністрації, селищної ради жителі села отримали чудове місце для сімейного відпочинку.

На майданчику розміщено різні локації та на урочистому відкритті  пастор церкви «Світло Євангелії»  Сергій Романович наголосив, що є ще багато задумів, ідей та пропозицій від жителів села, які потрібно втілити в життя і закликав усіх присутніх не бути байдужими та долучатися до гарним справ.

Керівники району також привітали всіх з гарною подією та по доброму заздрили, адже не в кожному селі є такі активні батьки, творчі діти, доброзичливі і трудолюбиві односельчани, відповідальні релігійні діячі та креативна, перспективна і наполеглива молодь.

Свято ще продовжувалося кілька днів. Молодіжне поле приймало всіх бажаючих.