ВИМОГИ ДО ПРИМІЩЕНЬ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ ТА ПРИМІЩЕНЬ ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ

Дата: 18.08.2020 18:06

08 серпня 2020 року Центральна виборча комісія своїм рішенням встановила відповідні вимоги до приміщень виборчих комісій та приміщень для голосування. Разом з тим, встановлено нормативи облаштування приміщень дільничних виборчих комісій і приміщень для голосування, перелік та норми забезпечення виборчих комісій транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, іншими матеріальними цінностями. А також – види послуг і робіт, закупівля яких може здійснюватися окружними та територіальними виборчими комісіями за рахунок коштів Державного бюджету України, відповідного місцевого бюджету для організації підготовки і проведення відповідних виборів.

Окрім того, ЦВК затвердила Порядок виготовлення, обліку, використання та зберігання виборчих скриньок та встановила низку форм, необхідних для його реалізації. При цьому встановлено, що під час організації підготовки та проведення виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих виборів використовуються виборчі скриньки, які перебувають на відповідальному зберіганні в Раді міністрів АР Крим, обласних, Київській та Севастопольській міських державних адміністраціях та Міністерстві закордонних справ України, виготовлені відповідно до раніше прийнятих постанов ЦВК.

Ознайомитись із постановою Комісії від  8 серпня 2020 року № 164 “Про вимоги до приміщень виборчих комісій та приміщень для голосування, нормативи облаштування приміщень дільничних виборчих комісій і приміщень для голосування, перелік та норми забезпечення виборчих комісій транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, іншими матеріальними цінностями, види послуг і робіт, закупівля яких може здійснюватися окружними та територіальними виборчими комісіями за рахунок коштів Державного бюджету України, відповідного місцевого бюджету для організації підготовки і проведення відповідних виборів” можна на офіційному вебсайті Комісії за посиланням: https://act.cvk.gov.ua/acts/pro-vimogi-do-primishhen-viborchih-komisiy-ta-primishhen-dlya-golosuvannya-normativi-oblashtuvannya-primishhen-dilnichnih-viborchih-komisiy-i-primishhen-dlya-golosuvannya-perelik-ta-normi-zabezpechenn.html

З використанням матеріалів повідомлення

відділу взаємодії із засобами масової  інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії