ПРИЗНАЧЕНО ПЕРШІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ ТА ГОЛІВ РІЗНИХ РІВНІВ

Дата: 18.08.2020 18:13

8 серпня на черговому засіданні Центральної виборчої комісії призначила на неділю, 25 жовтня 2020 року, 1441 перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів в усіх 24 областях України.

Рішення прийняте Комісією на підставі Постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року “Про утворення та ліквідацію районів”, розпоряджень Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад. Також Комісія врахувала інформацію щодо переліку місцевих рад, надану Міністерством розвитку громад та територій України листом від 6 серпня 2020 року відповідно до постанови ЦВК від 28 липня 2020 року № 148 “Про форми переліків місцевих рад із зазначенням адміністративно-територіальних одиниць, що входять до їх складу”.

Згідно з додатком 5 до прийнятої Постанови в Брусилівській селищній територіальній громаді призначено перші вибори депутатів Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області та перші вибори Брусилівського селищного голови Житомирського району Житомирської області.

Ознайомитись з повним змістом Постанови ЦВК від 08 серпня 2020 року №160 “Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року” можна на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії за посиланням:

З використанням матеріалів повідомлення

відділу взаємодії із засобами масової  інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

від 08 серпня 2020 року