З Днем знань!

Дата: 01.09.2020 12:01

Дорогі школярі, шановні вчителі, батьки!

Від щирого серця вітаю Вас із чудовим та хвилюючим святом – Днем знань!

1 Вересня – свято, яким розпочинається кожен новий навчальний рік. Воно єднає усі покоління представників різних професій, бо складну й тернисту дорогу до знань ми розпочинаємо зі школи і продовжуємо усе наше життя.

Дорогі діти, нехай кожен день,проведений в школі буде світлим, радісним і плідним, а головне, щоб ви були завжди здорові, бо це найголовніше, особливо сьогодні, коли в світі панує пандемія коронавірусу. Впевнений, що зерна знань, які Ваші вчителі та батьки посіють у Ваших юних душах, зростуть урожаєм мудрості та натхнення на благо Батьківщини.

Наснаги й витримки батькам у новому навчальному році.

Щира вдячність шановним педагогам за самовіддану працю та бездоганне виконання найвідповідальнішої місії – виховання підростаючого покоління.

Зі святом!

В.о.голови райдержадміністрації                                                     Сергій БАКУМЕНКО