?Планування та здійснення перевірок буде відбуватися за допомогою Інспекційного порталу

Дата: 01.09.2020 22:04

28 червня відбулася робоча зустріч щодо подальшої інтеграції здійснення наглядової діяльності Державної інспекції енергетичного нагляду України за допомогою Інспекційного порталу. Захід пройшов у вигляді відеоконференції на платформі Zoom.

Інспекційний портал – це пілотний модуль планування заходів державного нагляду (контролю) та збору інформації для запуску інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю).

У зустрічі взяли участь т.в.о. Голови Держенергонагляду Роман Боднар, керівники самостійних підрозділів центрального апарату відомства, начальники територіальних Управлінь в областях, державні інспектори та представники Офісу ефективного регулювання.