Стан готовності навчальних закладів відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту Брусилівської райдержадміністрації до роботи в умовах карантину у зв’язку зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19

Дата: 28.08.2020 22:38

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідеміологічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30 липня 2020 року № 42 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та з метою відновлення роботи навчальних закладів освіти придбано дезінфікуючі засоби для обробки поверхонь – 20 кг., дезінфікуючі засоби для обробки рук – 12 літрів, 300 одноразових захисних масок та 4 безконтактні термометри на загальну суму 10852,00 грн.

Питання забезпечення дезінфікуючими засобами та засобами індивідуального захисту перебуває на постійному контролі та буде поповнюватись по мірі необхідності.