21 серпня 2020 року у приміщенні Житомирської обласної ради відбулося вручення керівництвом області 26 жінкам Житомирщин державних нагород почесного звання «Мати-героїня».

Дата: 26.08.2020 22:42

21 серпня 2020 року  у приміщенні Житомирської обласної ради відбулося вручення керівництвом області 26 жінкам Житомирщин державних нагород почесного звання «Мати-героїня». В урочистій церемонії, вз’яли участь  голова  облдержадміністрації Віталій Бунечко, заступник  голови  Брусилівської районної державної адміністрації Сергій Бакуменко, заступник начальника – начальник відділу  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Кондратенко.

Голова Житомирської обласної  державної адміністрації вручив нагрудний знак, посвідчення та квіти жительці селища Брусилів Горобець Ользі Юріївні, яка являється берегинею родинних цінностей, люблячою і мудрою наставницею дітей, справжньою героїнею у своєму найвищому покликанні народити і виховати людину.

Сергій Бакуменко привітав маму з цією заслуженою нагородою та зазначив, що найщиріші та найніжніші слова ми бережемо в своїй душі для наших матерів, адже немає любові сильнішої від материнської.

Інформує управління праці та соціальног захисту населення Брусилівської РДА