6 вересня Україна відзначає «День підприємця».

Дата: 06.09.2020 10:09

6 вересня  Україна відзначає «День підприємця».

15.07.2020 було прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації  №110 «Про  відзначення кращих суб’єктів підприємницької діяльності з нагоди «Дня підприємця». З метою відзначення кращих суб’єктів підприємництва району, відбулося засідання організаційного комітету на якому одноголосно було вирішено відзначити кращими на рівні району наступних суб’єктів підприємницької діяльності:

а) Кращим суб’єктом малого підприємництва:

ФОП Потапко Борис Миколайович смт. Брусилів, керівник Потапко Борис Миколайович

б) Кращим суб’єктом середнього підприємництва:

ТОВ « Долинівське » с. Долинівка, директор Черниш Петро Васильович

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

У цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти  розвитку нашої держави та району.

Підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян. Без приватного бізнесу неможливо уявити сільське господарство і будівництво, торгівлю та побутове обслуговування, транспорт і зв'язок, інші галузі економіки.

Підприємці нашого району – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітанню рідного краю.

Тож у цей святковий день  бажаємо всім вам невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам!

В.о. голови районної державної адміністрації                 Сергій БАКУМЕНКО

Голова селищної ради                                                        Володимир Габенець

Голова районної ради                                                          Ніна Рафальська