Вебінар щодо організації психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС та перспективи використання коштів у цьому напрямку.

Дата: 10.09.2020 11:05

За ініціативи департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації 20 серпня 2020 року заступник начальника управління праці та соціального захисту населення  Ірина Гордін та заступник керівника ГО «Атошник Брусилівського району» Геннадій Воноград взяли участь у вебінарі щодо організації психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС та перспективи використання коштів у цьому напрямку.

Нагадуємо, що з метою збереження або відновлення фізичного та психічного здоров’я, зниження частоти та тяжкості наслідків перенесених бойових психічних травм у формі гострих стресових реакцій та профілактики агресивної та саморуйнівної поведінки в поточному році дані послуги можна отримати на базі санаторно-курортного закладу ТОВ «Золота Нива» та санаторію «Орізонт» дочірнього підприємства «Південь-Курорт-Сервіс», що знаходяться в смт.Сергіївка Одеської області, а також за потреби в інших закладах, що надають послуги із психологічної реабілітації.

Для цього дані особи звертається до управлінні праці та соціального захисту населення із заявою, складеною в довільній формі, до якої додаються:

копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;

копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або копія документа про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення;

копія посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності для осіб, які мають статус постраждалого учасника Революції Гідності.

Тому прохання до учасників зазначених подій та заходів звертатися до управлінні праці та соціального захисту населення для укладення договорів.

В. Фещенко, начальник відділу соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації