Навчаємо на замовлення роботодавців

Дата: 10.09.2020 11:08

19 серпня 2020 року стартувало дистанційне навчання для працівників котелень. Викладачі Рівненського ЦПТО проводять онлайн – навчання для 20 машиністів (кочегарів) та операторів котелень, які перебувають на обліку в Брусилівській районній філії Житомирського ОЦЗ. Взагалі планується провести підвищення кваліфікації  для 40 працівникам котелень.  Навчання проводиться на замовлення ТОВ «Теплодар - 2013», відділів освіти Брусилівської селищної ради та Брусилівської райдержадміністрації.

Під час навчання безробітні  удосконалять свої знання з теплотехніки, електротехніки, будови котельних установок, допоміжного обладнання,  використання альтернативних видів палива, пройдуть  інструктажі з охорони  праці, основ пожежної безпеки тощо.

За умови успішного проходження курсу слухачі  отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації за програмою «Спеціальне навчання та повторна перевірка знань для працівників котелень» і допуски до роботи в котельнях.

Л Левківська, провідний фахівець з профорієнтації