Онлайн – нарада Житомирської облдержадміністрації.

Дата: 10.09.2020 11:36

19.08.2020 року відбулась онлайн – нарада під головуванням заступника голови Житомирської облдержадміністрації Віри Рогової за участю голів райдержадміністрацій та керівників районних відділів освіти по питанню використання коштів державної субвенції для забезпечення «Нової української школи».

Участь в онлайн - нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Сергій Бакуменко та начальник відділу освіти, культури, охорони здоровя, сімї, молоді та спорту райдержадміністрації  Ольга Ариштович.

Наразі кошти державної субвенції в сумі 90242,00 грн. надані відділу освіти, культури, охорони здоровя, сімї, молоді та спорту райдержадміністрації перебувають в процесі освоєння. Крім того, слід відмітити, що станом на 19 серпня вже освоєно понад 600000,00 тис., із загальної суми 1196000,00 грн., субвенції Ставищенської сільської ради, на які придбано два мультимедійних комплекти, шкільні меблі, навчальне обладнання для кабінетів фізики, біології, обладнання для харчоблоку Йосипівської початкової школи та завершується поточний ремонт закладів освіти, в рамках якого проведено часткову заміну підлоги,  світильників, дверей, відремонтовано коридор Йосипівської початкової школи, кабінет біології та класну кімнату для учнів 1 класу Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Для Ставищенського ДНЗ «Калинка» придбано мякий модульний конструктор, наматрасники, ноутбук, стіл компютерний, побутовий фільтр та генератор.