Засідання Комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Дата: 11.09.2020 09:10

09   вересня  2020 року під  головуванням начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, заступника голови районної комісії Майструка Андрія Григоровича, відбулося засідання Комісії  з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Було розглянуто подання Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації про призначення відновлення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Рішенням    комісії     було    дано   дозвіл     на    призначення  відновлення  1  заявнику  державної допомоги.

Головний державний соціальний інспектор

управління праці та соціального захисту

населення  Брусилівської

райдержадміністрації                                                                              О.СМИК