ПРО САНАТОРНО-КУРОРТНЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ УЧАСНИКІВ АТО/ООС ТА ЧЛЕНІВ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ УЧАСНИКІВ АТО/ООС

Дата: 11.09.2020 10:33

Рішенням  сесії  обласної  ради  від 18.12.2019 р. № 1725 була  затверджена Програма соціальної підтримки учасників АТО/ООС,  членів сімей загиблих учасників АТО/ООС, внутрішньо переміщених  осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення  АТО/ООС на територію Житомирської області у 2020 році.

Основним напрямком Програми є  забезпечення  обстеження,  лікування, санаторно-курортного лікування  та  медичної  реабілітації  учасників АТО/ООС  та  членів   сімей загиблих учасників антитерористичної  операції, на  що  з  обласного  бюджету  виділено  кошти у  сумі  3,1 млн.грн., з  них  852,6 тис.грн. для  проведення санаторно-курортного лікування  в КП ЖОЛСЦРЗ „Дениші”.

Для  проходження  санаторно-курортного  оздоровлення  відповідно до зазначеної  Програми  можуть  бути  направлені  учасники  АТО/ООС  та  члени  сімей загиблих учасників АТО/ООС. Гранична  кількість днів  лікування -  18 днів. Для   проведення санаторно-курортного лікування  в КП ЖОЛСЦРЗ „Дениші”  при  собі  необхідно  мати  слідуючи  документи: копії  паспорта, ідентифікаційного  номера, посвідчення учасника АТО/ООС або посвідчення  члена  сім’ї  загиблого  учасника  АТО/ООС,  форма 0-72/о- санаторно-курортна карта, оформлена  сімейним  лікарем  або  лікуючим  лікарем та завірена  комісією ЛКК  за  місцем  проживання, дослідження  на COVID-19.

Для  отримання  направлення  на санаторно-курортне лікування  в КП ЖОЛСЦРЗ „Дениші” з  переліком  вищезазначених  документів  необхідно  звернутись  до Консультивно-діагностичної поліклініки Комунального некомерційного підприємства „Обласна  клінічна  лікарня ім..О.Ф.Гербачевського” Житомирської  обласної ради за адресою: м.Житомир, вул.Червоного Хреста, 3 каб. 221.

Для більш детальної інформації просимо  звертатись до управління за адресою: смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 9 (каб. № 108) або за телефоном (04162)30800.

Головний спеціаліст УПСЗН Брусилівської РДА  Т.Павлюк