Відбулось офіційне представлення голови районної державної адміністрації

Дата: 14.09.2020 11:33

Розпорядженням Президента України від 08.09.2020 № 456 головою Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області призначено БАКУМЕНКА Сергія Олександровича.

14 вересня відбулось офіційне представлення голови районної державної адміністрації.

Представити новопризначеного керівника завітав голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій БУНЕЧКО.

У заході взяли участь працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, представники районних громадських організацій та місцевих засобів масової інформації.

Віталій Бунечко побажав новопризначеному голові натхнення, успіхів на високій та відповідальній посаді, наголосив на важливості злагодженої роботи з органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій району, представниками бізнесу.

Голова районної державної адміністрації Сергій Бакуменко подякував Президенту України Володимиру Зеленському, голові Житомирської обласної державної адміністрації, присутнім в залі за довіру, яку він отримав. Наголосив, що усвідомлює велику відповідальність, яка чекає його на займаній посаді, особливо в час змін та реформ, які сьогодні впроваджуються в державі, визначив головні пріоритети: економічний розвиток району, зростання добробуту його жителів, тісна співпраця всіх гілок влади та комунікація.

Привітали голову райдержадміністрації голова Брусилівської районної ради Ніна Рафальська та голова Брусилівської селищної ради Володимир Габенець.

Ніна Рафальська побажала голові райдержадміністрації найголовніше  терпіння та мудрості. Наголосила, що пріоритетом у роботі повинно бути зростання добробуту жителів громади.

Володимир Габенець побажав успіхів та висловив надію на плідну співпрацю. Користуючись нагодою, подякував голові облдержадміністрації Віталію Бунечку за співпрацю у ремонті дороги по вул. Цегельна в смт. Брусилів, ремонті мостів, побудові Центру доступної медицини в с. Водотиї та вручив Віталію Івановичу книгу нашого земляка Володимира Святненка про історію Брусилівщини.