#Децентралізація: Місцеві вибори на новій територіальній основі. ВІДЕО

Дата: 15.09.2020 11:07

Влітку 2020 року рішеннями Уряду та Парламенту в Україні створено 1469 територіальних громад і 136 районів. Отже, 25 жовтня місцеві вибори пройдуть вже на новій територіальній основі.

У рамках проєкту «Сприяння належному врядуванню в місцевих громадах як складової реформи децентралізації» виготовлено тематичне відео, яка розповідає про особливості проведення місцевих виборів на новій територіальній основі.

Даний проєкт виконується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на запит Міністерства розвитку громад та територій України.

Коротко про те, як проходить децентралізація і чому місцеві вибори цього року надважливі, дивіться у ВІДЕО нижче.

Нагадаємо, що порталом «Децентралізація» спільно з Мінрегіоном розроблено ІНФОГРАФІКУ, де перелічені основні питання, які має врегулювати законопроєкт №3651.