Брусилівський РС Управління Державної міграційної служби України в Житомирській області інформує

Дата: 16.09.2020 09:23

Брусилівський РС УДМС України в Житомирській області доводить до відома жителів смт. Брусилів, та Брусилівського району, що  в зв’язку з проведенням на території селища та району інформаційної компанії з метою зручності для громадян отримання відповідних адміністративних послуг зокрема, і за допомогою запису до електронної черги.

З цією метою інформуємо, що Порядок реєстрації фізичних осіб в електронній черзі для отримання адміністративних послуг, які надаються Державною міграційною службою України, затверджений наказом МВС України від 05.09.2018 № 732.

Порядок здійснення реєстрації фізичних осіб в електронній черзі

1. Для отримання послуг в органах ДМС фізичні особи можуть реєструватися в електронній черзі з використанням сервісу «Електронна черга».

У разі відмови фізичної особи скористатися сервісом «Електронна черга» надання адміністративної послуги здійснюється в порядку «живої» черги.

2. Реєстрація в електронній черзі здійснюється безоплатно.

3. Реєстрація в електронній черзі здійснюється в такі способи:

за допомогою онлайн-сервісу;

через термінали;

через Єдиний державний портал адміністративних послуг та інші інтернет-портали.

4. Реєстрація фізичних осіб в електронній черзі здійснюється шляхом:

попередньої реєстрації - на найближчі робочі дні з числа доступних для запису за допомогою онлайн-сервісу або через термінали;

реєстрації в поточну чергу - на поточний робочий день через термінали.

5. Реєстрація в електронній черзі за допомогою онлайн-сервісу здійснюється фізичною особою самостійно шляхом заповнення відповідної форми на офіційному веб-сайті ДМС.

6. Для реєстрації в електронній черзі за допомогою онлайн-сервісу фізична особа самостійно обирає назву послуги, орган ДМС, дату та час обслуговування з числа доступних; зазначає свої прізвище, ініціали, номер телефону, що обслуговується оператором телекомунікацій, що надає послуги рухомого (мобільного) зв’язку на території України, який буде використано для здійснення операцій з реєстрації в електронній черзі.

Під час реєстрації в електронній черзі за допомогою онлайн-сервісу на офіційному веб-сайті ДМС можна попередньо заповнити окремі поля для подальшого формування заяви-анкети для внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру (далі - Реєстр) для отримання послуги в органі ДМС. За результатами заповнення окремих полів для формування заяви-анкети для внесення інформації до Реєстру на пристрої, який використовується фізичною особою для доступу до онлайн-сервісу, автоматично формується двовимірний штрих-код (QR-код), який за наявності технічної можливості фізична особа може роздрукувати в паперовій формі та подати для отримання послуги.

Інформація, зазначена фізичною особою, не зберігається на серверах ДМС.

Таким чином, запис до електронної черги онлайн здійснюється на офіційному веб-сайті ДМС України за посиланням «https://dmsu.gov.ua/services/online.html.»